Gesigneerd Olympisch pak van Epke op veiling 3FM Serious Request

Bied nu mee op het gesigneerde olympisch turnpak van Epke. De outfit die hij veilt bestaat uit zijn gedragen oranje broek en oranje gesigneerd shirt. Op het shirt staat een leeuw afgebeeld & een handtekening van Epke!